Wiosno, nareszcie jesteś!

Marzanno, Marzanno Ty zimowa panno! Ciebie pożegnamy wiosnę przywitamy! – z tymi słowami dzieci z naszego przedszkola wyruszyły na spacer, by powitać najpiękniejszą porę roku, na którą wszyscy czekamy z wielką niecierpliwością, a mianowicie wiosnę.

Pierwszy dzień wiosny był dla nas wyjątkowy. Podczas pochodu nie brakło radosnych okrzyków jak i piosenek o wiośnie. Dzieci radośnie maszerowały machając swoimi kolorowymi gaikami, oznajmiając wszystkim napotkanym, że wiosnę już mamy 🙂

Oby wiosna na dobre u nas zagościła! Witaj wiosno!

Do artykułu dołączono dwa zdjęcia przedstawiające dzieci z grupy pięciolatków - Misie. Dzieci trzymają w rączkach kolorowe, własnoręcznie zrobione gaiki wiosenne.

Główne zdjęcie przedstawia papierowe fioletowe krokusy zrobione przez dzieci z grupy Biedronek.