Przedszkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy

Całkiem niedawno, bo w zeszłym tygodniu, w Przedszkolu w Krzanowicach rozpoczął się Kiermasz Bożonarodzeniowy, który trwał od 22 listopada.

Można było zakupić, za całkiem przystępną cenę, wianki, choinki, renifery, anioły oraz przepiękne świeczniki a także inne piękności. Największe „wzięcie” miały nasze skrzaty, które na bieżąco były tworzone ze względu na spore zamówienia. Zainteresowaniem też bardzo cieszyły się szklane świeczniki na krokwiach.

Najbardziej jednak cieszy nas to, że te zdolne Panie, które tworzą te wszystkie cudeńka, które przykładają wagę do najdrobniejszych szczegółów, które posiadają te wspaniałe umiejętności pracują z nami, w naszym przedszkolu. To Pani Daniela Kawka i Pani Monika Wramba. Z niewielką pomocą pozostałych pań stworzyły w przedszkolnym korytarzu atmosferę wprowadzającą nas w magiczny czas grudniowy, w czas świąteczny.

Wszystkim, którzy wsparli nasze przedszkole kiermaszowym zakupem – serdecznie dziękujemy!!!