I…WAKACJE

Czy to koniec, czy początek?

To pytanie bardzo trudne,

Koniec roku, lato obok,

To skomplikowany wątek…

 Koniec może być początkiem.

Może trudno to zrozumieć,

Koniec szkoły, lato blisko,

Wciąż do przodu małym kroczkiem.

 Chociaż dziś się już żegnamy

I życzymy dni beztroskich,

Zaraz witać się będziemy

Gdy z wakacji powrócimy.

Absolwentów żal jedynie,

Którzy do nas już nie wrócą.

Chociaż do nas zapraszamy,

Tutaj są wasze korzenie!

Życzymy, aby w szkole nasi absolwenci spotkali same serdeczne osoby – kolegów, przyjaciół – także wśród nauczycieli, gdyż przyjazne i życzliwe otoczenie to idealne warunki do uczenia się. A wszelkie porażki, bo i tych pewnie nie zabraknie, przekuwajcie w sukcesy.

Kończy się dziś Wasza przygoda z przedszkolem. Dziękujemy  Wam za każdy wspólny dzień, a było ich wiele. Wspólne wycieczki, spotkania, warsztaty, zabawy… Zostawiacie po sobie mnóstwo cudownych wspomnień. Przed Wami z kolei nowy rozdział życia. Życzymy Wam, by był dla Was jak najlepszy. Poznajcie nowych ludzi, nauczcie się nowych rzeczy i… zaglądajcie, proszę, czasem do starego przedszkola!

Moi drodzy, myślę, że teraz już jesteście gotowi do wielkiej wyprawy. Życzymy  Wam            i Waszym rodzicom wszystkiego, co dobre. Powodzenia i pamiętajcie, że trzymamy za was mocno kciuki!

Wszystkiego dobrego i jeszcze raz… dziękujemy !

Drodzy Rodzice, Wam również bardzo serdecznie dziękuję. Za Waszą pomoc, obecność, zaangażowanie. Dziękuję również za krytyczne uwagi, gdyż zawsze były one konstruktywne i prowadziły ku nowym, lepszym rozwiązaniom. Bardzo serdecznie dziękuję. I Państwu również życzę dalszych sukcesów ze strony Waszych pociech. Pamiętajmy, że te wielkie sukcesy cieszą, a te małe radują jeszcze bardziej. Gratuluję Państwu wspaniałych dzieci!

Moje kochane przedszkolaki! Wam z kolei dziękujemy  za uśmiech, fantazję, wyobraźnię. Za to, że przy naszych częstych spotkaniach w sali lub na korytarzu zawsze witaliście nas radosnymi okrzykami i machaniem ręki. Dziękujemy za wszystkie laurki, rysunki, konstrukcje plastyczne, które zawsze są mile widziane. Dziękujemy  za to, że jesteście tutaj z nami.

U progu wakacji życzymy naszym kochanym przedszkolakom przede wszystkim udanych wakacji, wypoczywajcie i wracajcie do nas z nowymi siłami. Na pewno wrócicie wyżsi i odważniejsi. Gdziekolwiek będziecie, czy to w górach, czy nad morzem, czy w domu – pamiętajcie o nas. Kartki i widokówki są mile widziane.

W – wspaniałych wakacyjnych wrażeń,

A – aktywnego spędzania czasu,

K – kreatywności i pomysłowości w czasie wolnym,

A – absolutnie udanej pogody,

C – ciekawych przygód,

J – jak najwięcej uśmiechu i radości,

E – emocji i niespodzianek, ale tylko tych miłych!

 

Dziękujemy  i do zobaczenia!

Dyrektor Alicja Kaletka

wraz z nauczycielami

oraz pracownikami administracji i obsługi