Pożegnania nadszedł czas…

Dnia 25 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie roku szkolnego. Żegnaliśmy się z wszystkimi przedszkolakami jednak bohaterami ostatniego dnia w przedszkolu była grupa Żabek. Większość dzieci z tej grupy były z nami od samego początku. Rozpoczynały one edukację jako 3-latki i przeszły cały czteroletni tryb edukacyjny w placówce. Przez cztery lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały. Żabki swoim występem żegnały się z miejscem, w którym zawierały pierwsze przyjaźnie, gdzie uczyły się czytać i liczyć oraz doskonale się bawiły. To, czego nauczyli się w przedszkolu to pierwszy bagaż doświadczeń na całe życie: pierwsza książka, pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsza ocena ich pracy. Po występie najstarszej grupy przyszła chwila na pożegnanie ich przez młodszą grupę – grupę Misiów. Dzieci przygotowały piękny występ, który wzruszył niejednego starszaka.

W dalszej części uroczystości wystąpiła Pani Dyrektor, która podziękowała dzieciom za chwile pełne wzruszeń i pozytywnych emocji. Na koniec odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów, książek oraz malutkich rożków obfitości.

Kochani, kończycie swój pierwszy etap edukacji i wkraczacie w życie szkolne. Pamiętajcie, że stając się uczniami, nie przestajecie być dziećmi. Waszej dalszej edukacji nadal powinien towarzyszyć uśmiech, zabawa oraz zadowolenie nawet z tych najmniejszych sukcesów.

W szkole życzymy Wam samych sukcesów!

Katarzyna Filip, Monika Glasman