Jasełka w Krzanowicach

„Narodził się w stajence…” rozbrzmiało 20 grudnia w krzanowickim przedszkolu. Dzieci z grupy Motylków starannie przygotowywały się do tego wyjątkowego spektaklu. Pod czujny okiem pań nauczyły się tekstów, piosenek i ruchów, które pomogły im ożywić postaci związane z narodzinami Jezusa. Dzięki pracy nad kostiumami, ozdobami i dekoracjami udało się stworzyć prawdziwie bajkową atmosferę.

Pełne emocji przedszkolaki pewnie weszły na scenę i rozpoczęły swoje magiczne przedstawienie. Dzieci nie tylko zachwyciły widzów swoimi uroczymi występami, ale również przeniosły ich w świat wiekowych tradycji.

Poprzez prostotę i szczerość, dzieci przypomniały wszystkim prawdziwy sens Bożego Narodzenia – radość, nadzieję i miłość, które są nam dawane przez narodzonego Jezusa.

Iwona Cimała