Jasełka w Bojanowie

Cicha noc, święta noc, pokój niesie ludziom wszem, a u żłóbka Matka Święta czuwa sama niepojęta nad Dzieciątka snem…

15 grudnia w Domu Kultury w Bojanowie dzieci z przedszkola przygotowały dla mieszkańców występy, podczas których opowiadały o narodzinach Jezusa. By zobaczyć Jasełka przyszło wielu gości.

Rodzice przygotowali pyszne ciasta, bogracz, frytki i tosty. Było gwarno i wesoło. Dzieci podczas występów pokazały swój talent aktorski, taneczny i wokalny. Piękne tańce zachwyciły wszystkich. Gościnnie wystąpili Paweł Zacharzowski i Weronika Wiśniowska w tańcu towarzyskim, małe baletnice przygotowane przez panią Aleksandrę Kempe z grupy tanecznej w Domu Kultury w Bojanowie oraz Natalia Zacharzowski, Julia Płotek, Nicole Nawrat – zaśpiewały kolędy i pastorałki. Wszystkim przygrywała niezastąpiona pani Róża Buchcik. Sponsorom oraz rodzicom serdecznie dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu Jasełek!

Fot.: zasoby własne Przedszkola w Krzanowicach.