Bożonarodzeniowy konkurs plastyczny i spotkanie wigilijne

Pani Sylwia Hofrichter cyklicznie odwiedza nasze przedszkole w ramach akcji „Poczytaj mi…”. Przybliża dzieciom utwory różnych autorów literatury dziecięcej. Tym razem przyniosła piękne nagrody i dyplomy dla laureatów konkursu plastycznego organizowanego przez Miejską Bibliotekę w Krzanowicach.

Natomiast tegoroczne spotkanie wigilijne uświetniły występy sześcio latków z grupy Pani Justyny Musioł. Później były życzenia dla wszystkich i drobne upominki przygotowane przez Panią Mirelę Stuchły. Wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek. A na zakończenie poczęstunek złożony ze świątecznych pierniczków przygotowanych przez rodziców.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim wiele dobrego oraz zdrowia i pomyślności w Nowym Roku.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzeń.

Fot.: zasoby własne Przedszkola w Krzanowicach.