Dzień przedszkolaka w Krzanowicach, Bojanowie i Pietraszynie

W piątek 20.09.2019r. obchodziliśmy Światowy Dzień Przedszkolaka. Już od samego rana panowała wesoła i radosna atmosfera. Przedszkole zostało odświętnie udekorowane, a każdy, kto tylko mógł, pomagał nadmuchiwać kolorowe baloniki. Zaraz po śniadaniu spotkała się cała przedszkolna społeczność, by przespacerować się ulicami Krzanowic. Po spacerze dzieci przeszły na jadalnię, aby posilić się słodką babeczką. Potem dzieci przy dźwiękach muzyki rozpoczęły wspólną zabawę. Dużą frajdę sprawiło dzieciom malowanie twarzy oraz robienie tatuaży. Na pamiątkę tego wyjątkowego spotkania każdy przedszkolak otrzymał medal. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu pozytywnych wrażeń i na długo zostanie w ich pamięci.

Fot.: zasoby własne Przedszkola w Krzanowicach.