Dzień Pluszowego Misia oraz uroczyste otwarcie tzw. Otwartej Strefy Aktywności

Dnia 16.11.2018r. przedszkolaki z Oddziału Zamiejscowego w Pietraszynie obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Poznały znanego „Misia Uszatka”, uczestniczyły w różnych zabawach z misiami i chustą animacyjną oraz tańczyły z misiami. Dzieci również z tej okazji dostały medale: „Przyjaciel Pluszowego Misia”.

O godzinie 1100 było uroczyste otwarcie tzw. Otwartej Strefy Aktywności. W uroczystości uczestniczyli: Burmistrz Krzanowic Andrzej Strzedulla, Dyrektor Przedszkola Pani Alicja Kaletka, sołtys Pietraszyna Pan Józef Strachota,  przedszkolaki wraz z wychowawcą i opiekunem oraz rodzice i dziadkowie. Dzieci zaśpiewały piosenkę „Plac zabaw” oraz „Do przedszkola, do przedszkola”. Po występie Sandra Krautwurst wraz z Tobiaszem Hanslik za pomocą Pana Burmistrza oraz Pani Dyrektor przecięły czerwoną wstęgę. Dzieci zostały poczęstowane słodkościami oraz balonami, a następnie wypróbowały sprzęt na siłowni jak i  na placu zabaw.

Fot.: zasoby własne Przedszkola w Krzanowicach.