Bal Karnawałowy

W karnawale, w karnawale
Dookoła wielkie bale,
Gdy orkiestra pięknie gra,
Dobry humor każdy ma! (Zbigniew Dmitroca)

4 lutego nasze Przedszkole opanowały księżniczki Elsy, Vaiana, Czerwone Kapturki, muchomorek, kierowca rajdowy, piłkarze zawodowi, superbohaterowie – superwomen, super girl, batman girl, batman, supermeni,  spidermani! Można się było poczuć bezpiecznie mając przy sobie policjantów, strażaków, wojskowych, kowboja a nawet piratów!  A także poczuć się, jak w zoo za sprawą tygrysków, lisków, piesków, myszek, kotków. Było, jak w zaczarowanym ogrodzie, gdzie krainę przedszkola odwiedziły jednorożce wraz z wielkimi czarodziejami Harrym Potterem, wróżkami i czarownicą.

Muzyka grała głośno i zapraszała do tańca każdego, kto tylko miał na to ochotę. Był słodki poczęstunek i wielka radość dzieci, że w końcu jest ten dzień!

Dla każdego naszego podopiecznego, za piękne przebranie i wspaniałą zabawę czekała w szatni mała, słodka niespodzianka 🙂