Wakacje….

Nadeszły wakacje! Za nami 10 miesięcy wspólnej pracy, zabawy, zdobywania wiedzy i codziennych spotkań z kolegami i koleżankami. Jednak w tym roku nie było nam dane być ze sobą 10 miesięcy. Zostało to w połowie marca przerwane epidemią. Nikt z nas nie spodziewał się, że to tak długo potrwa. Dzieci musiały przyzwyczaić się do nowego sposobu uczenia się. Potrzebne było również w tym okresie wsparcie ze strony rodziców oraz ich współpraca z przedszkolem. 

Dziękujemy wam drogie Dzieci – za codzienny uśmiech i radość jaką nas obdarowywałyście, za entuzjazm i spontaniczność, za to, że mogłyśmy się tyle od was nauczyć przez cały ten rok.  Jesteście mistrzami zdalnej edukacji. Dziękujemy Wam za wytrwałą i staranną pracę w domowym przedszkolu. Jesteśmy z Was bardzo dumne. Brawo!!!

Życzę wam, kochane dzieci, aby te najpiękniejsze w roku wakacyjne miesiące były dla was czasem odpoczynku na świeżym powietrzu, wspaniałej zabawy, zdobywania nowych doświadczeń, poznawania kolegów i koleżanek…

Wam kochani rodzice chciałam złożyć podziękowania za wkład i pomoc w organizowaniu przedszkolnej codzienności, wspieraniu w naszych poczynaniach, opiece, nauce wierszyków, przygotowywaniu  strojów na nasze przedstawienia, pieczeniu ciast na nasze uroczystości, przynoszeniu losów, za wszelkie darowizny na rzecz naszych wychowanków… 

Szanowni Rodzice chciałabym Wam także serdecznie podziękować za trud i zaangażowanie w tym trudnym dla wszystkich czasie – za współpracę i stały kontakt w okresie pracy zdalnej. W tym trudnym czasie byli Państwo blisko swoich dzieci, motywując je do pracy i wspierając w nauce na odległość. To był ciężki czas dla Nas wszystkich.

Jednym słowem za wspaniałą współpracę z przedszkolem.

DZIĘKUJEMY !!!

SPOKOJNYCH, BEZPIECZNYCH

I UDANYCH WAKACJI !!!

Dyrektor

Alicja Kaletka

wraz z pracownikami