Szaleństwo na Dzień Dziecka!

Każdy dzień w przedszkolu może być ciekawy jednakże jest taki dzień w roku – kiedy dzieci czują się szczególnie ważne a wszyscy dorośli chcą im sprawić radość. To Dzień Dziecka.

W tym szczególnym dniu cały Personel z Przedszkola w Krzanowicach z Panią Dyrektor Alicją Kaletka na czele, sprawił swoim Wychowankom niespodziankę. Zaprosił wszystkie dzieci na przedstawienie pt.: „Kopciuszek”. W rolach głównych udział wzięły: Kopciuszek – P. Ewelina, Książę – P. Dyrektor, Macocha – P. Ewelina, Wróżka Chrzestna – P. Dominika, Siostry – P. Bożena, P. Monika W., Posłaniec – P. Jadzia, Narrator – P. Ania. Za scenografię odpowiedzialna była P. Daniela a reżyserią zajęła się P. Monika W. Przedstawienie sprawiło wiele radości 🙂 Dzieci były zaskoczone i zachwycone 🙂

Następnym punktem w tym dniu były lody truskawkowe 🙂 po słodkim poczęstunku na jadalni  wszyscy wyszli na przedszkolny plac zabaw, gdzie były już przygotowane atrakcje. W foto-budce każdy Przedszkolak zrobił sobie zdjęcie, Pani Iwona w Balonowym Raju tworzyła z balonów pieski, miecze i inne wymarzone cudeńka. Pani Justyna razem z Panią Eweliną M. – naszą Panią logopedą oraz Panią Anią, czarowały kredkami na buźkach dzieci kolorowe tęcze, motylki, serduszka, kotki… Pani Justyna J., nasza przemiła Pani woźna, postanowiła zostać klownem na ten jeden dzień. Było przeciąganie liny przez wszystkie grupy, było rzucanie piłeczkami w tarczę, strącanie kubków, bańki mydlane, zawody w skakaniu w workach. Były tańce, skakanie na piłkach,  był śmiech i radość! A wszystko to przy radosnej muzyce, w otoczeniu zielonych drzew i ciepłym słońcu 🙂

Dzieci nie potrzebują drogich prezentów. Potrzebują naszego czasu, uwagi, obecności, poczucia, że robimy coś razem z nimi i dla nich, bo je kochamy, bo są dla nas ważne, bo chcemy im sprawić przyjemność, bo lubimy spędzać z nimi czas.

Zapraszamy do przejrzenia ciekawej galerii, z tego Szalonego, Wspaniałego Dnia Dziecka 🙂