Strażacy, grill, zabawa…

17 czerwca 2024 roku przedszkolaki wraz z całym personelem Przedszkola w Krzanowicach udały się na boisko KS 1905 Krzanowice. Na spotkanie z nimi przybyli strażacy OSP Krzanowice, którzy opowiedzieli im o swoim zawodzie a także zaprezentowali wyposażenie wozu strażackiego. Strażacy przygotowali również dla najmłodszych ciekawe zabawy: przeciąganie liny, tor przeszkód zakończony laniem wody z węża strażackiego oraz ulubioną piana-party.

Podczas całego pobytu na pikniku dzieci spędziły czas bardzo aktywnie. Były tańce, gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz wyczekiwany mecz piłki nożnej dzieci kontra panie. Oczywiście, dzieci wygrały w rzutach karnych 3-2.

Podczas aktywnie spędzanego czasu nasze panie kucharki sprawnie uwijały się z obiadem. Zaserwowały nam wszystkim kiełbaski z grilla, jak również dbały o odpowiednie nawodnienie dzieci.

Wszyscy zmęczeni ale szczęśliwi z tak ciekawego i intensywnie spędzonego dnia, wróciliśmy do przedszkola na podwieczorek.

E.G.