Pożegnanie Starszaków w Krzanowicach

24 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku szkolnego. Najstarsza grupa dzieci pożegnała przedszkole.

Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnym polonezem w wykonaniu dzieci. Następnie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie , wokalne oraz taneczne. Nie zabrakło też pięknej belgijki. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły dużo pracy a rodzice docenili to wielkimi brawami. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe tablo, dyplomy, książki, birety i słodkie rożki. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim Rodzicom za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola oraz bezinteresowną pomoc. Razem z wychowawczynią przygotowały także wzruszającą przemowę kończąc cytatem: „Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat.:

Justyna Musioł

Pożegnanie Starszaków w Krzanowicach
Polonez w wykonaniu Sześciolatków
Belgijka w wykonaniu Starszaków