Koniec roku szkolnego…

23 czerwca 2023 roku z naszym przedszkolem żegnało się 32 starszaków. Pięknie zatańczonym polonezem razem ze swoimi paniami oraz panią Dyrektor rozpoczęło się pożegnanie z Przedszkolem najstarszego rocznika. Sześciolatki, w Przedszkolu w Krzanowicach oraz oddziałach w Bojanowie i Pietraszynie, recytowały wiersze, wyśpiewały piosenki oraz zatańczyły dziękując całemu Gronu Pedagogicznemu, swoim młodszym koleżankom i kolegom a także i rodzicom, za te wszystkie miłe chwile, za każdą dobrą radę, za uśmiech i przytulasa, za świetną zabawę. 

Tradycją jest, że pięciolatki, które od września stają się najstarszą grupą, śpiewająco podziękowały sześciolatkom, życząc im powodzenia w szkole oraz wręczając drobny upominek.

Sześciolatki zaopatrzone w dyplomy, birety i symboliczne tyty opuściły z uśmiechem na twarzy i łezką w oku mury naszego przedszkola…