Jasełka w Bojanowie

6 stycznia w Domu Kultury w Bojanowie dzieci z przedszkola przygotowały tradycyjne Jasełka. Przedszkolaki zaprosiły również oprócz mieszkańców swoich kochanych Dziadków i Babcie, by przed nimi wystąpić. Dzieci wcieliły się w rolę Maryi, Józefa, Trzech Króli, były również piękne aniołki. Cała sala rozbrzmiewała znanymi kolędami i nastrojowymi pastorałkami. Piękna scenografia, kolorowe stroje i oprawa muzyczna przeniosła wszystkich w czasy narodzin małego Jezuska do Betlejem.

Małym aktorom na organach przygrywała pani Róża Buchcik. Gościnnie wystąpili również wychowankowie naszego przedszkola, którzy obecnie są uczniami szkoły podstawowej w Krzanowicach.

O gości dbali Rodzice, którzy przygotowali pyszne ciasta, bogracz i wiele innych atrakcji., Wszystkim, którzy pomagali w zorganizowaniu naszego występu z całego serca dziękujemy.

Joanna Krupa