Dzień Życzliwości i Pozdrowień

„Dobre słowa nie kosztują dużo, choć czynią wiele dobrego” – Blaise Pascal 

21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. W całym przedszkolu  dominował kolor żółty – kolor optymizmu i radości. Wszystkie przedszkolaki miały na sobie stroje z elementami koloru żółtego, również wszyscy pracownicy naszego przedszkola dopasowali się kolorystycznie. Dzień Życzliwości i Pozdrowień to wspaniały moment do przypomnienia, ile w naszych codziennych relacjach znaczą proste słowa: proszę, dziękuję, przepraszam, dzień dobry, miłego dnia, a także jak cudowną i ciepłą atmosferę wprowadza serdeczny uśmiech na twarzy. Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką.

Dzień Życzliwości i Pozdrowień w Przedszkolu w Krzanowicach Oddział w Bojanowie
Dzień Życzliwości i Pozdrowień w Przedszkolu w Krzanowicach – Grupa Biedronki