Dzień Dziecka w Przedszkolu w Krzanowicach

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. W tym roku towarzyszyły nam w muzycznym pochodzie uwielbiane przez wszystkie dzieci maskotki – króliczek Bing, Myszka Minnie oraz Chase z Psiego patrolu w towarzystwie jednorożca. Podczas przemarszu przez nasze Krzanowice, dzieci zostały zaproszone do Urzędu Miejskiego. Burmistrz Krzanowic przygotował dla nich słodkie niespodzianki. A na przedszkolnym placu zabaw mnóstwo atrakcji dostarczyli naszym pociechom strażacy z OSP Krzanowice. Był tor przeszkód, przeciąganie liny, przejażdżka wozem strażackim oraz zabawy w pianie. Były lody dla ochłody, były tańce i radosne szaleństwo! To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na zdjęciach poniżej…