Dzień Dziecka – Przedszkole w Krzanowicach

„Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej – mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie. (Julian Ejsmond)”. Dlatego dzisiaj, 1 czerwca, w naszym przedszkolu było słychać śmiechy, okrzyki radości, wesołą muzykę. 

Zabawę rozpoczęliśmy tanecznym korowodem po ulicach naszych Krzanowic, żeby każdy mieszkaniec wiedział, że dzisiaj jest TO święto. W tym wyjątkowym dniu, nasze dzieci szalały, tańczyły, śpiewały 🙂 Na kolorowym balu z okazji Dnia Dziecka Pani Monika wykonywała tatuaże w studio tatuaży, w salonie kosmetycznym Pani Magda pięknie malowała buźki dzieciom, a z Panią Justyną można było poeksperymentować. W fotobudce z kolei, można było „cyknąć” sobie fotkę.

Chodnik przed naszym przedszkolem zamienił się w pięknie pomalowany kredą dywan, a na parkingu Pani Dyrektor rozkręcała tanecznym krokiem 🙂 Nie zabrakło również okazjonalnej maskotki, w którą wcieliła się nasza Pani Justynka – Jednorożca!

Była głośna, skoczna muzyka, były kolorowe bańki i oczywiście, przez wszystkich uwielbiane lody!!!

Z uśmiechem na twarzach nasi podopieczni rozpoczęli i zakończyli ten wyjątkowy dzień w przedszkolu 🙂 🙂