Dla świata są tylko ludźmi, dla wnuków są całym światem…

Mieć babcię i dziadka to wielkie szczęście, bo to właśnie oni mają dla swoich wnucząt najwięcej czasu, dużo ciepła i miłości… To dla nich dnia 3 lutego 2017 dzieci z oddziałów przedszkolnych w Bojanowie przedstawiły program artystyczny z okazji Święta Babci i Dziadka. Uroczystość rozpoczęła się wystawieniem przez dzieci Jasełek…Opowieść o narodzinach dzieciątka Jezus, piękne tańce aniołków z szarfami oraz wspólny śpiew kolęd wprowadził zgromadzonych gości w radosny i beztroski nastrój… Babcie i Dziadkowie z zachwytem wpatrywali się w swoje pociechy. Dopełnieniem odświętnej atmosfery było zaprezentowanie przez dzieci wierszy i piosenek związanych tematycznie z uroczystością. Po czym przedszkolaki wręczyły swoim bliskim piękne upominki i złożyły najserdeczniejsze życzenia. Słodką niespodziankę przygotowali rodzice zapraszając wszystkich gości na pyszny poczęstunek.Na zakończenie tak wspaniałego spotkania spadł „deszcz” cukierków, które ochoczo zbierali zarówno młodsi jak i starsi.