Czas na herbatkę z Babcią i Dziadkiem

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i Dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Dlatego w dniach 19 stycznia, 24 stycznia oraz 25 stycznia nasze przedszkolaki zaprosiły na swoje występy najukochańsze Babcie oraz najukochańszych Dziadków. Wyśpiewały przepięknie specjalnie dla nich piosenki, z radością zatańczyły, przedstawiły jasełka.

Podczas tych trzech świątecznych dni było wiele radości i miłości. Czas na herbatkę z Babcią i Dziadkiem okazał się cudownie spędzony, ze łzami radości, uśmiecham na twarzach wszystkich…  Babcie i Dziadkowie byli bardzo zadowoleni z występów swoich  wnucząt. Dzieci bardzo się starały, aby te wyjątkowe chwile były zapamiętane na długi czas. 

To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.