Cicha noc, święta noc…

4 stycznia w Domu Kultury w Bojanowie słychać było śpiew dzieci. To przedszkolaki z Bojanowa przygotowały Jasełka. Dzieci wcieliły się w rolę Maryi, Józefa i Trzech Króli. Byli również pasterze, aniołki i osiołek.

Wszystkie dzieci z zapałem recytowały swoje kwestie oraz śpiewały pastorałki i kolędy. Piękna scenografia, kolorowe stroje i oprawa muzyczna przeniosły wszystkich w czasy narodzin małego Jezuska.

Podczas uroczystości gościnnie wystąpiły również dzieci ze Szkoły Podstawowej w Krzanowicach pod opieką pani Anieli Trojańskiej. Na organach przygrywała dzieciom pani Róża Buchcik. Wystąpiły również dwie pary taneczne z Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu prowadzone przez panią Reginę Bernat.

Wszystkim Rodzicom i osobom, którzy pomogli w zorganizowaniu naszego występu, z całego serca dziękujemy 🙂