Bal Przebierańców

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci 16 stycznia 2024r. podczas balu karnawałowego w naszych placówkach. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, strażaka, Batmana, tygrysa, myszki Minnie,…  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca,  dzieci z uśmiechem na twarzy i upominkami, które otrzymały za piękne stroje opuszczały salę balową. Wszystkie dzieci spędziły miło czas, a wspólna zabawa przyniosła dużo zadowolenia, radości i uśmiechu. 

E.G.