Bal Przebierańców

W piątek, 5 lutego, odbył się długo wyczekiwany przez Dzieci Bal Przebierańców. Swoją obecnością zaszczyciły nas księżniczki, jednorożce, policjanci, spidermani, supermani, kotki, króliczki, owieczki, baletnica, pszczółki, strażacy, kowboje, ninja i wiele innych postaci z bajek. Było głośno, było radośnie, cudnie i kolorowo! Śmiechom dzieci nie było końca! Muzyka w każdej sali, zabawy, gry!

Żeby nasze Panie Nauczycielki, Panie Woźne i Kucharki nie wyróżniały się w tym dniu za bardzo, również poprzebierały się za różne zwierzątka. Nawet nasz Pan Palacz zaskoczył przebraniem 🙂

W takim szaleńczo tanecznym gwarze, oprócz owoców, zdrowych soków, dzieci mogły liczyć również na odrobinę więcej słodkości, aby jeszcze bardziej umilić sobie ten szczególny dzień w przedszkolu 🙂

Do artykułu dołączono dwa zdjęcia. Na pierwszym znajdują się dzieci (11 osób) wraz ze swoją Panią z grupy Tygryski. Dzieci są barwnie i kolorowo poprzebierane: strażak, owieczki, kotek, tygrysek, rycerz, spiderman, biedronka i księżniczki, pani przebrana jest za lwa. Drugie zdjęcie przedstawia dzieci z grupy Biedronek (10 osób). Dzieci są również barwnie i kolorowo poprzebierane w stroje strażaków, policjantów, jednorożce, księżniczki, pszczółkę, nietoperza. Na zdjęciach wszyscy się uśmiechają. Zdjęcie główne przedstawia kolorowe balony.