Andrzejki- magiczny dzień w przedszkolu.

Święty Andrzej ci ukaże, co ci los przyniesie w darze”…

29 listopada dzieci z naszego przedszkola w Pietraszynie miały okazję poznać swoją „przyszłość”. Podczas kubeczkowych wróżb przedszkolaki dowiedziały się jakie będą wykonywać zawody. Dzieci m.in. losowały przedmioty ukryte w „magicznym pudełku”, rzucały monetami do „studni” oraz podejmowały próby latania na „zaczarowanej” miotle. Nastrojowa muzyka i kolorowe dekoracje wprowadziły wszystkich w świat magii. Andrzejkową atmosferę dopełniały ciekawe stroje, w które byliśmy przebrani. Nie zabrakło wśród nas, wróżek, czarodziejów, policjanta, pirata, strażaka i innych bajkowych postaci. Na koniec miłej zabawy, przedszkolaki przy pomocy pań przygotowały i udekorowały babeczki, które zjedliśmy ze smakiem.