Spotkanie z Mikołajem…

W ten magiczny czas nie mogło zabraknąć w naszym przedszkolu, najbardziej wyczekiwanego przez Dużych i Małych, najważniejszego Gościa, najbardziej lubianego i ukochanego – Świętego Mikołaja.

W tym roku pogoda dopisała, więc nasz Gość przyleciał saniami zaprzężone w renifery, zaparkował na dachu naszego przedszkola i wszedł przez otwarte okno w dachu do swoich Milusińskich.

Dzieci, od najmłodszych do najstarszych przywitały Gościa słowami: „Witaj Święty Mikołaju!”.Kiedy Mikołaj rozgościł się wygodnie w fotelu, grupa czterolatków „Motylki”, zaprezentowała swoje umiejętności wokalne.

Święty zaskoczył przedszkolaków znajomością wszystkich imion oraz zachowań. Ucieszył się, że znaleźli się odważni, aby przyznać się do tego, że nie zawsze byli grzeczni. Wszystkie dzieci zgodnie obiecały poprawę w zachowaniu i w przedszkolu,  i w domu. Mikołaj pochwalił przedszkolaki za występ i podziękował dzieciom za tak miłe i ciepłe przyjęcie. Spotkanie z Mikołajem jest zawsze bardzo emocjonujące, nigdy nie wiadomo, co o nas wie, czy pamięta o  naszych dobrych uczynkach i niegrzecznych wybrykach? 

Na sam koniec, Mikołaj podziękował w swoim nadzwyczajnym stylu wręczając każdemu przedszkolakowi ogromną, ciężką paczkę. I z tego chyba dzieci najbardziej się cieszyły :):)

Dziękujemy Mikołaju, za odwiedziny! Zapraszamy za rok 😉