Zakończenie roku

21 czerwca, w pierwszy dzień lata, sześciolatki z Przedszkola w Krzanowicach zaprosiły przedszkolaków oraz panie ze swojej placówki na uroczystą Galę Zakończenia Przedszkola. Galę prowadziły panie Iwona Cimała i Krystyna Glasman. Sześciolatki razem z panią dyrektor, Alicją Kaletka rozpoczęły tradycyjnym Polonezem. Pani Iwona i pani Krysia przedstawiały kategorie: najlepszej koleżanki/najlepszego kolegi, najlepszego tancerza, najlepszego artysty, najlepszego sportowca.., zapraszając laureatów na środek sali po odbiór oscara. Oscary wręczała pani dyrektor, a każdy nim obdarowany pięknymi słowami dziękował. Grupa Motylków zaprezentowała się w tańcu i śpiewie, z humorem i wzruszeniem.

Naszych sześciolatków w imieniu całego przedszkola pożegnały pięciolatki. Dobrym słowem, wierszem, tańcem i piosenką. Na pamiątkę grupa Pszczółek obdarowała odchodzących drobnym upominkiem: notesikiem z długopisem.

Kochani nasi Absolwenci – biegnijcie dalej aleją gwiazd, niemożliwe nie istnieje, świat czeka na Was!! Powodzenia na nowym etapie edukacji!!!

E.G.