Zakończenie Roku

W dniach 25 – 26 czerwca 2024 roku w naszych oddziałach przedszkolnych w Pietraszynie i Bojanowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie sześciolatków.

O oprawę artystyczną zadbały panie Agnieszka Jendrzejczyk w Pietraszynie oraz pani Joanna Krupa w Bojanowie. Zaproszeni goście, rodzice naszych wychowanków, oglądali występy swoich pociech z uśmiechem. Młodsi koledzy i koleżanki życzyli sześciolatkom, którzy od września będą już uczniami pierwszej klasy, powodzenia w szkole, dziękując im za czas spędzony wspólnie. A odchodzący przedszkolaki dziękowali za cierpliwość, wyrozumiałość, troskę i wiedzę, jaką zdobyli w przedszkolu.

Absolwentom naszego Przedszkola życzymy wiatru w żagle, śmiałości, uśmiechu i powodzenia w szkole 🙂

E.G.