Dzień Dziecka

„Kiedy śmieje się dziecko – śmieje się cały świat” – pod takim hasłem rozpoczęliśmy w dniu 3 czerwca 2024r.  zabawę z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Kolorowo, z polotem, z głośną muzyką. Na sportowo, bajkowo, z uśmiechem 🙂

Przedszkole w Krzanowicach zaskoczyło swoich milusińskich dmuchańcem, z którego chyba najbardziej dzieci się ucieszyły. Było studio tatuaży, strefa malowania twarzy, gry, zabawy a nawet lodziarnia.

Przedszkole w Bojanowie postawiło na bajkowe szaleństwo, gdzie główną atrakcją były instrumenty smyczkowe pani Róży, naszej Pani od rytmiki  🙂 Przedszkolaki tańczyły, śmiały się i szalały. Były ciekawe eksperymenty oraz gry i zabawy.

Ten dzień w przedszkolu był bardzo intensywny, roześmiany i szaleńczo udany! Wszystkie dzieciaki wracały do swoich domów bardzo szczęśliwe 🙂

E.G.