Prima Aprilis

Jak wszystkim wiadomo, prima aprilis przypada zawsze na 1 kwietnia. Ale, że ten dzień  okazał się sobotą, to wcześniej nastąpił szalony piątek. 31 marca w naszym Przedszkolu Pani Dyrektor zarządziła wielkie zmiany!

Każda grupa, z inną Panią z innej grupy miała zajęcia w nieswojej sali. Na jadalni nastąpiło zamieszanie z pomieszaniem – wszystkie kolory kubków i talerzyków wymieszały się na stołach! Dzieci były zaskoczone, nawet podekscytowane, bardzo ciekawe całego dzisiejszego dnia.

Mimo wielkiego zamętu tego dnia, każdy się uśmiechał i cieszył. Wszyscy mieli jeszcze jedną okazję, aby się lepiej poznać i spędzić czas w przedszkolu troszkę inaczej. Dzieci były zachwycone całą zamianą!

Jedyny minus tego zajścia, że my również troszkę się zakręciłyśmy i… zdjęć nie porobiłyśmy 😉