Nasze Jasełka

Rok 2020 jest rokiem nietypowym, innym, zaskakującym… Takie też były Jasełka, które odbyły się w naszym Przedszkolu w dniu 22.12.2020r. Najstarsza grupa sześciolatków, pod okiem Pani Moniki i Pani Kasi przygotowała dla wszystkich dzieci oraz pracowników przedszkola wspomnienie Narodzin Pana.

W dość zaskakujący sposób wprowadzili nas w opowieść o Narodzinach Malutkiego Jezusa. Byli złoczyńcy, którzy nocą próbowali ukraść Gwiazdkę, dzieci, które usłyszały hałas oraz zbudzeni całym zamieszaniem dziadkowie, którzy postanowili przypomnieć wszystkim, na czym polega Magia Świąt. W opowieści pojawili się Józef z Maryją szukający schronienia, pasterze oraz trzech mędrców ze wschodu.

Wszystkim słuchaczom bardzo podobała się forma przedstawienia najstarszej historii.

Na koniec Pani Dyrektor Przedszkola Alicja Kaletka, podziękowała za zorganizowanie Jasełek oraz życzyła wszystkim zdrowych, spokojnych rodzinnych świąt Bożego Narodzenia.