„Mamo, Ty jesteś moim powietrzem,

z Tobą chcę się śmiać! Tato, Ty jesteś moim okrętem, niesiesz mnie przez świat…”

Słowa tej pięknej piosenki, w poniedziałek 30 maja, rozbrzmiewały w sali „Tygrysków”, podczas uroczystości z okazji wyjątkowego święta, jakim jest Dzień Mamy i Taty. Przedszkolaki z ogromnym przejęciem i zaangażowaniem, wierszami, piosenką oraz pięknymi tańcami, dziękowały swoim bliskim za miłość, opiekę i troskę. Po wspaniałym występie artystycznym, na twarzach rodziców zauważyć można było dumę ze swoich pociech. W oku niejednej mamusi zakręciła się łezka wzruszenia. Na koniec spotkania, dzieci wręczyły swoim rodzicom piękne prezenty w kształcie serduszek i wraz z panią dyrektor i panią wychowawczynią, zaprosiły na słodki poczęstunek.

Był to wyjątkowy, pełen miłości i radości czas, który pozwolił dzieciom i rodzicom cieszyć się swoją obecnością.

Magdalena Szulc