Dzień Mamy i Taty w Pietraszynie

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem.

28 maja odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty w Oddziale Zamiejscowym w Pietraszynie. Dzieci zaprezentowały swój program taneczno – wokalno – recytatorski. Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.
Rodzicom życzymy Wszystkiego Najlepszego.

Fot.: zasoby własne Przedszkola w Krzanowicach.